Kullanım Koşulları


Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi şartıyla kullanımına sunulmuştur. www.engezi.com  sitesini kullanan her kullanıcı (yani gezginler), bu koşulların tamamını açıkça kabul etmiş sayılır. www.engezi.com bu koşulları her zaman değiştirebilir, yapılan bu değişiklikler değiştirilmiş koşulların siteye konulmasıyla derhal geçerlilik ve bağlayıcılık kazanır.

 

        1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

www.engezi.com sitesinin, sitenin içeriğinin ve sitede yer alan her türlü yazılı, görsel malzeme, yazılım kodu, yazılım programı, veritabanı, kaynak kodu, fotoğraf, video, logo, grafik, ikon, işaret, marka, dizayn, tasarım ve sair materyallerin, 5846 sayılı FSEK’ in ilgili maddelerinde düzenlenen “çoğaltma”, “Yayma”, “Temsil” ve “İşaret Ses ve/veya Görüntü Nakline Yarayan Araçlarla Umuma İletim” haklarını ve işaret, yazı, ses, hareketli/hareketsiz görüntü içeren çoklu-ortamda; etkileşimli dinleme, izleme, arama veya erişime uygun olarak yazılım, veri tabanı, dizin, web sitesi/sayfası ve benzeri formatlarda sayısallaştırarak, sayı ve süre tahdidi olmaksızın işleme ve yeniden işleme hakları dahil, söz konusu dijital işlenmelerin internet, web, wap ve benzeri kablolu/kablosuz iletişim ağları üzerinden dağıtılmasını, sunulmasını, iletilmesini, aramalara ve erişime açılmasını kapsayan umuma iletim hakları ile yeniden ve genişletilmiş yapımları da dahil, Türkçe tespit, kayıt, yükleme, dolum, dağıtım ve satışını kapsayan çoğaltma ve yayma hakları ile sınırlı olmamak üzere tüm hakları FEST Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye aittir. www.engezi.com sitesi ve içeriği (logolar, tur programları, teknik özellikler, menü başlıkları, gösterim şekilleri, grafikler, metinler, ikonlar, yazılı, görsel malzeme, yazılım kodu, yazılım programı, kaynak kodu, fotoğraf, video, vb. ) ulusal ve uluslararası mevzuat ve sözleşmeler tahtında korunmaktadır.  Kullanıcı, www.engezi.com sitesinin, sitenin içeriğinin ve sitede yer alan her türlü yazılı, görsel malzeme, yazılım kodu, yazılım programı, veritabanı, kaynak kodu, fotoğraf, video, logo, grafik, ikon, işaret, marka, dizayn, tasarım ve sair materyalleri herhangi birini, kısmen yada tamamen çoğaltamayacağını, kopyalayamayacağını, umuma tahsis etmeyeceğini, paylaşmayacağını,  sayısallaştırmayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini, çevirimiçi veya başka yöntemler kullanılmak suretiyle başka yerlere göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse başka şekillerde FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete veya haksız ticaret içerisine girmeyeceğini işburada gayri kabili rücu beyan, kabul ve taahhüt etmektedir.  Siteden alınabilecek herhangi bir bilgi, yazılı veya görsel malzeme veya işburada belirtilen herhangi bir içerik FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. yetkililerinin önceden yazılı izni olmaksızın ve izin alınsa dahi rahatlıkla görülebilecek büyüklükte ©FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır” İbaresi eklenmeden kullanılamaz.

 
www.engezi.com sitesinin kullanıcı tarafından kullanılması, kullanıcı ile FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. arasında herhangi bir lisans, telif sözleşmesi, mali hak kullanım veya devir sözleşmesi veya benzeri bir sözleşme tesis etmez veya meydana getirmez, www.engezi.com sitesinin, sitenin içeriğinin ve sitede yer alan her türlü yazılı, görsel malzeme, yazılım kodu, yazılım programı, veritabanı, kaynak kodu, fotoğraf, video, logo, grafik, ikon, işaret, marka, dizayn, tasarım ve sair materyallerin kullanıcı tarafından kullanımını meşru ve haklı kılan herhangi bir hak yaratmaz veya bahşetmez.
 
         2. üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair
www.engezi.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.  www.engezi.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır. Bu sitelerin içeriklerinden, söz konusu sitelerin içeriklerinin kullanım koşullarından ve bağlantı (link) verilen sitelere kullanıcı tarafından erişim sağlanmasından kaynaklanabilecek her türlü ihlal, aykırılık, cezai yaptırım, zarar, ziyan, kayıp masraf veya ödeme ile ilgili olarak FEST Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin herhangi bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır. Kullanıcı ayrıca www.engezi.com’un bağlantı (link) verilen bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar, ziyan, masraf, vergi, ödeme yükümlülüğü veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.
 
         3. Kullanıcı Yükümlülükleri
www.engezi.com sitesine üye olan kullanıcı verdiği tüm bilgilerin doğruluğunu beyan ve garanti eder. www.engezi.com ve/veya FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. kullanıcı tarafından sağlanan bilgilerin doğruluğunu veya gerçekliği kontrol etmekle sorumlu veya yükümlü olmadığı gibi, kullanıcı tarafından verilen bilgilerin doğru veya gerçek olmaması halinde veya sitenin kullanıcı tarafından kullanımı sırasında kullanıcının edimleri, sağladığı içerikler veya verdiği bilgilerden kaynaklanan kullanıcının ve/veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği veya katlanabileceği herhangi bir zarar, ziyan, masraf, vergi, ödeme yükümlülüğü veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu değildir. Böyle bir durumda, www.engezi.com ve/veya FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. söz konusu kullanıcının siteye erişimini engellemeye ve/veya uğranılan FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. ve/veya üçüncü kişilerin uğrayabileceği veya katlanabileceği herhangi bir zarar, ziyan, masraf, vergi, ödeme yükümlülüğü veya kayıptan dolayı kullanıcıya rücu etme hakkını haizdir. Yapılan rezervasyonlarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birine rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı ürünü sağlayan üçüncü kişinin rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
 
www.engezi.com'da kullanıcıların dolduracakları talep, rezervasyon vb. gibi bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve mevzuata aykırı içerikler kullanma yoluyla FEST Turizm ve Ticaret A.Ş.’ye veya başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Kullanıcıların bu bölümleri kullanarak bir ürün veya hizmeti satma, reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
 
       4. Hak ve Sorumluluklar
www.engezi.com'daki içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.engezi.com ve/veya sahibi FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. sitenin içeriğinden ve/veya site yer alan (fiyat dâhil) bilgilerin güncellenmemesinden, hatalı, eksik ve/veya yanıltıcı olmasından sorumlu tutulamaz. www.engezi.com ve/veya sahibi FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. site içeriğinde her türlü değişikliği istediği zaman yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı oluşabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından www.engezi.com ve sahibi FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. www.engezi.com’un kullanıcı tarafından kullanımı ve/veya siteye erişim www.engezi.com ve sahibi FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. ile kullanıcı arasından herhangi bir sözleşme meydana getirmez veya tesis etmez. FEST Turizm ve Ticaret A.Ş.’nin kullanıcıya karşı gerek yasal mevzuattan gerekse herhangi bir sözleşme hükmünden kaynaklanan hiçbir yükümlülüğü bulunmamaktadır. FEST Turizm ve Ticaret A.Ş. sitenin kullanımından veya siteye erişimden doğabilecek ve/veya kaynaklanabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan, ziyandan, masraftan, vergiden, ödeme yükümlülüğünden veya kayıptan sorumlu tutulamaz.

 

Kullanıcı www.engezi.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren işburada belirtilen koşullar yürürlüğe girer ve bağlayıcılık kazanır.

 Önerdiğimiz Geziler

» 2 gece 4 gun KAVALA –SELA
» 1 GECE SELANIK, 1 GECE KA
Gezi fiyatı için lütfen bizi arayınız.
» Chopin’in Şehrine Yolcul
» polonya gezisi
810 EUR 'dan başlayan fiyatlarla
» Rusya - Moğolistan
» Golden Eagle - Trans-Sibi
16,995 USD 'den başlayan fiyatlarla
» Hindistan
» Keşmir'de Bir Anı
680 USD 'den başlayarak
» Perslerin Ulkesine Yolcul
» İRAN TURU 9 GÜN
3,595 USD 'dan başlayan fiyatlarla
iletişim
 Adres : Barbaros Bulvarı, Barbaros Apartımanı, No:74, K.7, D.20
PK.34349 Balmumcu-İstanbul/TÜRKİYE


  Telefon : (0 212) 216 10 36
  E-posta : [email protected]
Copyright by engezi - 2014
web tasarım entegresoft
Bu internet sitesi en iyi 1024x768 pixel ve üzeri çözünürlük, Google Chrome, Firefox, Safari, İnternet Explorer 9 ve üzeri tarayıcılarda görüntülenebilmektedir.